Strona Główna Sobota, Maja 18, 2024
MIĘDZYNARODOWE TARGI EDUKACYJNE

MIĘDZYNARODOWE TARGI EDUKACYJNE

12. Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2009, odbędzie się w dniach 16-17 października 2009 na Politechnice Warszawskiej. Główną częścią Salonu są międzynarodowe targi edukacyjne w Dużej Auli PW przeznaczone dla uczniów klas maturalnych oraz wszystkich zainteresowanych studiami za granicą. Uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z ofertą kształcenia w 13 krajach, m.in. USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Belgii i Finlandii. Szczegółowy program targów i pełny wykaz wystawców dostępny jest na stronach: www.salon.perspektywy.pl oraz www.perspectives.pl.

Targom uczelni zagranicznych towarzyszy konferencja "Bądź mobilny!" (17 października, Mała Aula PW), podczas której wszyscy zainteresowani studiowaniem za granicą uzyskają informacje z pierwszej ręki o ofercie kształcenia, warunkach studiowania i wymaganiach formalnych m.in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i USA. Informacji tych udzielą eksperci z Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta oraz z organizacji edukacyjnych i uczelni innych krajów. Goście targów dowiedzą się także, na ile informacja o studiowaniu za granicą, umieszczona w CV, zwiększa szanse na zdobycie interesującej pracy - wyjaśni to Krzysztof Kwiecień, dyrektor personalny na Polskę i kraje bałtyckie w firmie Deloitte. Na konferencję obowiązuje rejestracja poprzez stronę internetową: www.perspektywy.pl/mobility.

Młodzieży zainteresowanej studiami za granicą warszawski Salon stworzy też unikalną możliwość zapoznania się z międzynarodowymi programami stypendialnymi oraz europejskimi i dwustronnymi programami wymiany, otwierającymi przed młodymi ludźmi ogromne możliwości zdobywania wiedzy, doświadczeń i nawiązywania znajomości, a nawet przyjaźni na całe życie.

Serdecznie zapraszamy 16-17 października br. do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej, pl. Politechniki 1. Salon czynny jest w godzinach 9.00-16.00. WSTĘP WOLNY!